Christinenthali ehk Uue Maailma asumi servas, Luha tn 39, valmib uus A-energiaklassi privaatne ja avarate korteritega korterelamu. Kaubandus, spordiklubid, tervisekeskused, vabaaja veetmise võimalused ja koolid on kõigest jalutuskäigu kaugusel.

Pärnu maantee vahetu lähedus annab suurepärase võimaluse ühistranspordi ühenduse kaudu pääseda mistahes punkti linnas ilma autota. Hoolimata Pärnu maantee lähedusest jääb kerkiv korterelamu siiski privaatselt teiste hoonete vahele, mis kaitseb tulevast kodu nii müra kui ka saaste eest. Pool kinnistust on kaetud suurte elujõuliste puudega, mis pakuvad suvepalavuse eest varju ja lisavad veelgi privaatsust ja intiimsust. Sadevesi maja katuselt kasutatakse ära haljastuse kastmiseks.

Luha 39 majas on kokku 11 kaasaegse ruumilahendusega 2-4 toalist korterit, mille teevad muuhulgas eriliseks magamistoaga ühendatud en suite vannitoad, walk-in garderoobid ja avarad söögitoad. Eraldi tasu eest on võimalik korterisse paigaldada jahutussüsteem ning targa kodu süsteem, mis teeb elukeskkonna reguleerimise koduomanikele eriti lihtsaks.

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo